محل تبلیغات شما

گروه مشهد سرویس نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال سینور در مشهد

مرکز تعمیرات لوازم خانگی سینور پشتیبان سرویس آماده‌ی ارائه خدمات نصب، سرویس و تعمیر لوازم خانگی یخچال فریزر، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، مایکروفر، جاروبرقی، اجاق گاز و کولر گازی سینور در تهران می‌باشد. ما با سال‌ها تجربه در زمینه تعمیرات لوازم خانگی سینور با تکیه بر تکنسین‌های آموزش‌دیده، تخصصی‌ترین تعمیرات یخچال سینور را به شما ارائه خواهیم داد. از مزایای خدمات ما استفاده از قطعات یدکی اصلی سینور و ارائه ضمانت شش ماه خدمات انجام شده می‌باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و یا درخواست تعمیرات سینور با شماره‌های زیر، مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی پشتیبان سرویس تماس بگیرید.

تعمیرات انواع یخچال فریزر، ساید بای ساید،  

تلفن پشتیبانی و مشاوره 

09158068840     

09387970620   

0517574346    دفتر

مدیریت : مهندس منظمی

راهنمای خدمات پس از فروش لوازم خانگی سینور در مشهد

می‌توانید از خدمات پس از فروش لوازم خانگی سینور بهره‌مند شوید می‌توانید با یکی از تعمیرگاه‌های مجاز در سراسر مشهد یا تعمیرگاه مشهد سرویس تماس گرفته و با مطرح کردن مشکل خود با همکاران ما در این بخش بهترین راه را برای تعمیر یا سرویس یخچال فریزر،  سینور خود به دست آورید. ارائه خدمات باکیفیت به شما باتجربه چندین ساله به دست آمده است.

چرا پشتیبان سرویس را برای تعمیر لوازم خانگی سینور انتخاب می‌کنیم

اگر نیازمند سرویس یخچال فریزر سینور خود هستید، مشهد سرویس می‌تواند به شما کمک کند. ما سریع‌ترین و بهترین گزینه برای تعمیرات لوازم خانگی سینور در محل شما هستیم. هیچ فرقی نمی‌کند که کدام یک از لوازم خانگی شما مانند ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر، اجاق گاز، مایکروفر، جاروبرقی و یا کولر گازی مشکل داشته باشد، شما می‌توانید روی تکنسین‌های حرفه‌ای پشتیبان سرویس حساب کنید. تکنسین‌های ما آموزش‌های لازم در زمینه تعمیرات تخصصی لوازم خانگی سینور را دیده‌اند و دارای سال‌ها تجربه می‌باشند.

درباره لوازم خانگی سینور

گروه صنعتی سینور از سال ۱۳۵۷، با تولید انواع پلوپز فعالیت خود را آغاز نموده است و در سال های ۱۳۶۶ و ۱۳۶۷ موفق به تولید اجاق گازهای کابین دار گردید که اولین تولید کننده با نشان استاندارد در شمال غرب کشور محسوب می شود. در ادامه فعالیت های تولیدی در سال ۱۳۷۵ اقدام به تولید انواع بخاری گازسوز و کولر آبی نمود که اکنون تولید انواع بخاری های گازی با ظرفیت حرارتی مختلف و شومینه با پوشش های لعابی قسمتی از فعالیت های شرکت می باشد.

فعالیت های شرکت شامل تولید انواع یخچال، یخچال فریزر بدون برفک (نوفراست)، کولر آبی، بخاری گاز سوز، آبگرمکن مخزن دار و اجاق گاز می باشد.

نمایندگی یخچال سینور _نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر سینور در مشهد

نظر شما چیست؟‌

۱ ستاره۲ ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره

(50 رای, متوسط: 2٫82 از 5)

13دیدگاه‌ها

1. مولاییsays:

مرداد 30, 1396 در 10:52 ب.ظ

ممنون از پاسخ گویی و مراجعه سریعتان . سپاسگزارم

پاسخ
  2. اسفندیاریsays:

شهریور 12, 1396 در 3:00 ب.ظ

سلام . ما یک یخچال گرفتیم و راضی هستیم .

پاسخ
    • اردوان زندیsays:

فروردین 8, 1398 در 10:39 ب.ظ

سلام من یک یخچال فریزر گرفتم خیلی عالیه. ممنون که فوری مراجعه کردید برای نصب خیلی خیلی ممنونم.

پاسخ
  3. زهراsays:

فروردین 7, 1398 در 8:55 ب.ظ

یک یخچال فریزر خریدم . به نظر خودم عالیه

پاسخ
  4. ولیsays:

فروردین 14, 1398 در 9:08 ب.ظ

سلام من یخچال رنگی سینور خریدم . خیلی زیبا و کم صدا است . سرما سازیشم عالیه من به همه پیشنهاد میکنم.

پاسخ
  5. علیsays:

فروردین 15, 1398 در 10:31 ق.ظ

سلام الان ۴روز این یخچال خریدم. خیلی راضی ام

پاسخ
  6. سیداسحاق حسینیsays:

اردیبهشت , 1398 در 1:25 ب.ظ

سلام من یگ یخچال خریدم . خیل عالی

پاسخ
  7. sadeghsays:

اردیبهشت 21, 1398 در 7:48 ب.ظ

یخچال سینور ، به نظر من یخچال با کیفیتیه و انتخاب مناسب.

پاسخ
  8. صادق معیریsays:

خرداد 20, 1398 در 7:49 ق.ظ

سلام مننون از خدمات خوبتون من یخچال سینور دارم خیلی راضی ام .

پاسخ
  9. آشتیانیsays:

خرداد 25, 1398 در 11:08 ب.ظ

سلام ممنون از راهنمایی و شکیبایی شما در پاسخگویی.

پاسخ
  10. گودرزیsays:

تیر 10, 1398 در 8:29 ب.ظ

پشتیبانی عالی . ممنون بابت شکیبایی و راهنمایی شما

چگونه از برد یخچال محافظت کنیم | تعمیر تخصصی برد یخچال مشهد

انواع برد یخچال مشهد | تهیه انواع برد یخچالهای ایرانی و خارجی

روش های پیدا کردن نشتی گاز یخچال

سینور ,یخچال ,لوازم ,خانگی ,تعمیرات ,ب ,1398 در ,لوازم خانگی ,خانگی سینور ,ب ظسلام ,یخچال فریزر ,لوازم خانگی سینور ,تعمیرات لوازم خانگی ,یخچال فریزر سینور ,فروش لوازم خانگی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

طعم ملس زندگی ترفند و آموزش دنیای دیجیتال